x

MENÜ
ŞEHRİN HAYLAZI

ŞEHRİN HAYLAZI

NISSAN JUKE

Nissan Juke, SUV konforu ve spor otomobil ruhunu, sıra dışı bir tasarımla birleştirerek, farklı olmayı sevenlere heyecan vadediyor. Benzersiz tasarımı, üstün performansı ve yenilikçi teknolojisiyle geleneksel tasarım anlayışına meydan okuyor.

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN KAYDOLUN.
PAYLAŞ

HEYECAN O'NUN RUHUNDA VAR

Nissan Juke, sıra dışı enerjik hatları ve dinamik sürüş seçenekleriyle hayatınıza heyecan katıyor. Performansı, tasarımı ve yenilikçi teknolojisiyle hayranlık uyandıran Nissan Juke, sportif kompakt Crossover yapısıyla yüksek sürüş güvenliğini sürüş konforuyla birleştiriyor.

JUKE GALERİ

O'NUN ENERJİSİYLE TANIŞMAYA

HAZIR OLUN

Tasarımın büyüleyici etkisi ve performansın getirdiği dinamik sürüş kontrolü ile Nissan Juke, enerjik ve eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Eco/Normal/Spor sürüş modu seçenekleriyle Juke, performansı kontrol edebilmenizi sağlıyor. Siz de bu deneyimi yaşamak için ücretsiz test sürüşüne kaydolun.

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN HEMEN KAYDOLUN.
Kışkırtıcı İç Tasarım

Kışkırtıcı İç Tasarım

Juke’un bir motorsiklet gövdesini andıran orta konsol tasarımı, benzersiz sportif ruhunu ön plana çıkarıyor. Kırmızı veya gri renklere sahip konsol, kışkırtıcı iç tasarıma zarif bir dokunuş katıyor.

Sportif ve Enerjik Görünüm

Sportif ve Enerjik Görünüm

Juke’un heyecan verici sportif ve kompakt dizaynı içinizdeki enerjiyi ortaya çıkartıyor. Keskin hatları farklılığı sevenlere eşsiz bir tasarım sunarken şehrin tüm bakışlarını da üzerinize çekiyor.

Sizi düşünen teknoloji!

Sizi düşünen teknoloji!

Eş zamanlı sürüş bilgilerini gösteren Nissan Dinamik Kontrol Sistemi, müzik keyfini ve kablosuz telefon görüşmelerini tek ekrandan kontrol edebilmeyi sağlayan Nissan Connect teknolojisi ve sunduğu diğer akıllı teknolojiler ile Juke, şehir hayatınızı daha da kolaylaştırıyor.

JUKE ÖZELLİKLERİNİN TAMAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN.
ŞEHRİN

ŞEHRİN "EN GÜÇLÜ" HAYLAZI

JUKE NISMO

DNA'sına motor sporları karışan, sınırlı sayıda üretilen Juke Nismo'yla tanışın.