MENÜ
QASHQAI +2 ARTIK DAHA ASİ

QASHQAI +2 ARTIK DAHA ASİ

QASHQAI +2

Şehrin ruhunu, sportif, cesur çizgileriyle benzersiz bir şekilde yansıtıyor. Kusursuz bir sürüş deneyimi sunan Qashqai+2, asi ruh ile aile konseptini tek bedende birleştirerek tüm isteklerini karşılıyor.

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN KAYDOLUN.
PAYLAŞ

GÜVENLİĞİNİZ QASHQAI +2'DEN SORULUR

Qashqai Euro NCAP testine girdiği dönemde, 5 yıldız alarak o güne kadar alınmış en yüksek dereceye ulaşmıştır. Üstün güvenlik özellikleriyle Qashqai, modern şehir hayatındaki yollarda karşılaşabileceğiniz zorluklara karşı size güven verir.

QASHQAI+2 GALERİ
CROSSOVER'İN ÖNCÜSÜ GELDİ VE

CROSSOVER'İN ÖNCÜSÜ GELDİ VE

ŞEHRİ ELE GEÇİRDİ!

Qashqai+2, keşfetmeniz için sizi bekliyor.
Üstelik Qashqai+2, 7 koltuk seçeneği ile geniş aileler için ideal!

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN HEMEN KAYDOLUN.
Asi Görünümü ile Şehri Ele Geçirmeye Hazır Olun

Asi Görünümü ile Şehri Ele Geçirmeye Hazır Olun

Nissan Qashqai+2'nin yüksek ön kaput tasarımı ona güçlü bir görünüm katıyor. Çıkıntılı arka stop lambaları ve onu çevreleyen keskin çizgileri ile Nissan Qashqai+2’yi daha kaslı ve crossover duruşu sergiliyor. Ona sahip olduğunuz anda şehri ele geçirmeye hazırsınız.

Rahat ve Stressiz Park Teknolojisi

Rahat ve Stressiz Park Teknolojisi

360°'lik görüş kamerasına sahip Nissan Çevre Görüş Sistemi, seçtiğiniz noktanın panoramasını görür ve böylece maksimum duyarlılıkla manevra yaparak park etmenizi sağlar. Dört ayrı geniş açılı kamerasıyla Nissan Çevre Görüş sistemi (AVM)*, navigasyon ekranınızdaki orijinal imajı kuş bakışı görünüme dönüştürür ve kolaylıkla park etmenizi sağlar.

Yüksek Standartlara Sahip Olun

Yüksek Standartlara Sahip Olun

Şehre yüksekten baktıran tasarımı, 180 mm yüksekliği, ABS + EBD güvenlik sistemi, ön, yan ve perde hava yastıklarıyla güvenlikte yüksek standartları size sunuyor.

İlginizi Çekecek Çok Şey Var

İlginizi Çekecek Çok Şey Var

Qashqai+2'nin çok özel deri koltukları, alternatifli iç renk seçenekleri, panoramik cam tavanı ve çok daha fazlası sizi çağırıyor!

QASHQAI+2 ÖZELLİKLERİNİN TAMAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN.