MENÜ
RUHUNU SERBEST BIRAK!

RUHUNU SERBEST BIRAK!

X-TRAIL

132,403 TL’den
başlayan fiyatlarla!

Nissan’ın SUV sınıfında teknolojisi ile fark yaratan modeli X-Trail, her şartta tüm yollarda konfordan ödün vermeyerek sizi maceraya davet ediyor.

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN KAYDOLUN.
PAYLAŞ

MACERA SİZİ BEKLİYOR

O, her maceraya birlikte girmek isteyeceğiniz türden bir araç. Onunla birlikte her türlü maceraya hazırsınız. Çünkü o bir araçtan fazlası, gerçek bir 4x4.

X-TRAIL GALERİ
ALL MODE 4x4-i

ALL MODE 4x4-i

Dünyanın ilk öngörü sistemli ALL MODE 4x4-i sistemi her türlü yol koşulunda daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğu anlarda destek sağlıyor. Orta konsoldaki çekiş kontrol düğmesini 2WD’den AUTO konumuna alın ve siz aracınızı kullanırken Nissan X-Trail’in öngörü sistemli All Mode 4x4-i çekiş kontrol ünitesi, yol koşullarını, aracın ağırlık dengesini, sizin sürüş tarzınızı anlık verilerle sürekli kontrol etsin.

.
X-TRAIL ÖZELLİKLERİNİ İNCELEYİN.
x-trail-test-module.jpg

TEKNOLOJİK BİR YOLCULUĞA

ÇIKMAYA HAZIRMISINIZ?

Nissan X- Trial ile test sürüşünüzü yaparken çok şaşıracaksınız. Üstün teknolojik özellikleri, tasarımı ve ferah iç kabiniyle Nissan X-Trial, konforlu ve geniş bir sürüş keyfini size sunuyor. X-Trail tanışmak için sizi bekliyor!

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN HEMEN KAYDOLUN.
GERÇEK SUV İLE<br />  ÜSTÜN SÜRÜŞ KEYFİ

GERÇEK SUV İLE
ÜSTÜN SÜRÜŞ KEYFİ

Yerden yüksek SUV yapısı, köşeli hatlarla kaslı bir görünüme kavuşmuş olan gövde, çıkıntılı yan çamurluklar, yüksek arka stop lambaları, büyük mercekli ön farlar ve özellikle gece karanlığındaki arazi kullanımları için düşünülmüş tavandaki tepe aydınlatma lambaları ile Nissan X-Trail gerçek bir SUV!