MENÜ
ŞEHRİN DAHA FAZLASI

ŞEHRİN DAHA FAZLASI

YENi NOTE

Eco Sürüş Modu
Çevre Görüş Sistemi
Nissan Güvenlik Kalkanı
85º Açılabilen Arka Kapılar
Kızaklı Arka Koltuklar
Karakuri Bagaj Paneli (Flexiboard)

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN KAYDOLUN.
PAYLAŞ

HER ŞEYE YER VAR. EN ÇOK DA SİZE!

Geniş ve ferah iç mekanıyla sınıfının standartlarını yeniden belirleyen Yeni Note, sunduğu güvenlik, konfor, teknoloji ve tasarımıyla sizlerle tanışmayı bekliyor.

YENİ NOTE GALERİ
GELECEĞİN OTOMOBİLİ İLE TANIŞIN!

GELECEĞİN OTOMOBİLİ İLE TANIŞIN!

Sınıfında ilk defa Nissan Note’ta yer alan Şerit Takip Uyarı Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Hareketli Nesne Algılama Sistemi ile güvenliğin ‘daha fazlası’nı sunuyor.

Yeni Note
 • Yeni Note
  Şerit Takip Uyarı Sistemi: Aracın arka kamerasını kullanarak en silik yol işaretlerini bile görür, şeritten çıkılmaya başlandığını tespit ettiğinde sürücüyü uyarır.
  *Sinyal vererek şerit değiştirme hariç
 • Yeni Note
  180°’lik Görüş Alanı: Dışbükey lense sahip geniş açılı arka kamera, aracın arkasında hareket eden nesneleri ve kişileri algılayarak olası tehlikelere karşı önceden hazırlıklı olunmasını sağlar.
 • Yeni Note
  Kendini Temizleyen Arka Kamera: Arka kamera, kendi kendini temizleyip kurutarak her türlü hava koşulunda güvenli görüş alanı yaratır.
 • Yeni Note
  Kör Nokta Uyarı Sistemi: Geniş açılı arka kamerası sayesinde kör nokta olarak adlandırılan bölgedeki araçları tespit ederek yan aynalar üzerinde yer alan LED uyarıcılarla sizi uyarır.
  *Sinyal vererek şerit değiştirildiğinde sesli uyarıcılar da devreye girer
 • Yeni Note
  Eco Sürüş Göstergesi & Eco Pedal Kılavuzu: Eco Sürüş Göstergesi sürüş tarzınıza göre yakıt tüketim performansınızı, Eco Pedal Kılavuzu ise gaz pedalına basma seviyenizi görüntüler. Sürüş sonrası verdiği yıldızlı puanlarla, yakıt kullanım verimliliğini raporlar, hem cebinizi hem de çevreyi düşünür.
  *Eco mod düğmesi seçildiğinde
 • Yeni Note
  360°’lik Çevre Görüş Sistemi: 4 kameralı Çevre Görüş Sistemi, üstten görünüm moduyla aracın tamamını göstererek geri manevralarda arkayı net görmenizi sağlar, yandan görünüm moduyla paralel parkı kolaylaştırır.
YENİ NİSSAN NOTE İLE TANIŞIN!

YENİ NİSSAN NOTE İLE TANIŞIN!

Yeni Nissan Note güvenliği, konforu, teknolojisi ve tasarımıyla fark yaratıyor. Şehrin daha fazlası Nissan Note ile test sürüşünüzü yaptınız mı?