MENÜ
ŞEHİR BENİM!

ŞEHİR BENİM!

YENi QASHQAI

67.990 TL'den
başlayan fiyatlarla

•    1.2 Benzinli X-Tronic Seçeneği
•    Düşük Yakıt Tüketimi

•    1.6 Dizel Otomatik Seçeneği
•    Nissan Güvenlik Kalkanı
•    Çevre Görüş Sistemi ve Akıllı Park Sistemi

Üstün teknolojisi ve kusursuz tasarımıyla Yeni Nissan Qashqai, 'şehir benim' demen için hazır.

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN KAYDOLUN.
PAYLAŞ

SINIRSIZ ŞEHİR DENEYİMİ

Yeni Nissan Qashqai her zamankinden daha güçlü, daha sportif. Asi ruhunu teknolojiyle besleyen Yeni Nissan Qashqai, üstün sürüş heyecanını şehre taşıyor. Bu heyecanı paylaşmaya, sınırsız şehir deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

YENİ QASHQAI GALERİ
MÜKEMMELLİĞİN YENİ STANDARTLARI İLE TANIŞIN!

MÜKEMMELLİĞİN YENİ STANDARTLARI İLE TANIŞIN!Nissan Qashqai, Crossover'ın öncüsü olarak otomotiv sektöründe büyük bir devrime imza attı ve kitleleri peşinden sürükledi. Şimdi; sezgilere sahip gelişmiş teknolojsi, dinamik ve güven dolu sürüş keyfi ve hayatınızı kolaylaştıracak akıllı uygulamaları ile sınıfının standartlarını yeniden belirliyor.

Kalıcı bir etki bırakın!

Kalıcı bir etki bırakın!

Tüm bakışlarını üzerinize çekecek tasarımı ve size prestij katacak detayları ile Yeni Nissan Qashqai sizi mükemmel tamamlayacak. Omurganızı destekleyen koltuklar, konforlu oturma alanı ve şıklığınızı arttıran ambiyans aydınlatmasıyla Yeni Nissan Qashqai hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar çekici.

Her Açıdan Güvenlik!

Her Açıdan Güvenlik!

Nissan Güvenlik Kalkanı'yla yoldayken gücü ve güveni hissedeceksiniz. Kameralar ve sensörlerle 8 farklı güvenlik sistemine sahip Yeni Nissan Qashqai ile her zaman yola ve çevrenize hakim olun. Sezgilere sahip biçimde geliştirilmiş Nissan Güvenlik Kalkanı teknolojisiyle her açıdan güvende olacaksınız.

Artık park etmenin kolayı var!

Artık park etmenin kolayı var!

Akıllı Park Sistemi ile park etmek artık çok daha kolay ve keyifli. Aracınızı park etmek istediğiniz zaman, Akıllı Park Sistemi düğmesine basın ve sistemin uygun park alanını tespit etmesini bekleyin yeter. 4 kameralı Nissan Çevre Görüş Sistemi, aracınızın panoramik görünümünü çıkararak manevra yaparken farklı görünüm modlarına geçiş yapabilmenizi sağlayacak. Siz de park etme kolaylığını yaşamak için bu teknolojiyle mutlaka tanışın.

YENİ QASHQAI ÖZELLİKLERİNİN TAMAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

YENİ QASHQAI HEYECANINI YAŞAYIN.

TEST SÜRÜŞÜ

Prestijin yeni şekli Yeni Nissan Qashqai ile tanışmaya hazır mısınız?Test sürüşü için hemen kaydolun ve Qashqai deneyimini siz de yaşayın.

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN HEMEN KAYDOLUN.

YENİ QASHQAI BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN.