İNSAN KAYNAKLARI

Yokohoma merkezli Nissan, Japonya’nın ikinci büyük otomotiv şirketidir.

Dünyada 267.000'den fazla çalışanı ile faaliyet gösteren Nissan, yenilikçi ve heyecan verici modellerin üretim tutkusuyla hizmet vermektedir.

Nissan, inovasyon ve teknolojinin herkes için heyecan yaratacak formda, ulaşılabilir hale gelmesine gayret göstererek insanların yaşamlarını zenginleştirmekte ve sürdürülebilir büyümeyi sağlamayı hedeflemektedir.

Qashqai ve Juke gibi segmentinin yaratıcısı ve yenilikçi ürünleri tüketici ile buluşturan Nissan, heyecan söylemi çerçevesinde milyonlarca insanın tutku ile takip ettiği dünyanın en prestijli ve heyecan verici spor organizasyonlarından birisi olan UEFA Champions League resmi sponsoru olmuştur.

Lider marka danışmanlık şirketlerinden Interbrand’in yaptığı araştırmaya göre Nissan 2011 yılında 90. Ve 2014 yılında 56. Sırada bulunduğu Dünyanın En Değerli Markaları sıralamasında bir yılda 7 sıra yükselerek 2015 yılında 49.sıraya yükselmiştir . Bu başarı Nissan’ı 2015 yılının en hızlı yükselen otomotiv markası konunumuna getirmiştir.

1993 yılından bu yana Türkiye pazarında olan Nissan, her geçen gün gelişen dinamik ve modern organizasyonuyla Türk otomotiv endüstrisine değer katmaktadır.


Genel Başvuru

Siz de Nissan ailesine katılmak istiyorsanız CV'nizi insankaynaklari@nissan.com.tr mail adresimize gönderebilirsiniz.