ŞEHRİN HAYLAZI
PAYLAŞ

ŞEHRİN HAYLAZI

Şehrin Haylazı Nissan Juke ile enerjini serbest bırakmaya hazır mısın?

JUKE GALERİ
ENERJİNİ SERBEST BIRAK

ENERJİNİ SERBEST BIRAK

Manyetik sarı, safir mavi ve tekno kırmızı renk seçenekleriyle Nissan Juke, enerjini yansıtman ve yepyeni bir hayata başlaman için seni bekliyor. Kullanıcısına özel dinamik bir sürüş deneyimi yaşamak için O’nun enerjisiyle tanış!

PAYLAŞ
Kırmızı Sarı Siyah Beyaz

TARZINI YANSIT

Special Edition versiyonda sunulan kırmızı, siyah, sarı ve beyaz aynı iç mekan ve dış renk seçenekleriyle tarzını yansıt! Orta konsolu, kapı detayları, direksiyon, vites, koltuk döşemesi ve deri gösterge siperliği dikişlerini renklendiren kişiselleştirme özelliği, enerjini arttıracak. 

 

AKSESUAR BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN

Şehrin En Renkli Haylazı

Nissan Juke karakteristik ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile şehirde bir adım önde olmanı sağlıyor. Sana kalan tek şey onun enerjisine eşlik etmek. 

JUKE GALERİ
LİMİTSİZ GÖKYÜZÜ

LİMİTSİZ GÖKYÜZÜ

Sky Pack versiyonundan itibaren sunulan panoramik sunroof ile daha aydınlık ve ferah bir konforun tadını çıkart, dilediğin an yolculuğunun havasını değiştir.

DIG-T TURBO 115 MOTOR

DIG-T TURBO 115 MOTOR

PERFORMANS VE YAKIT EKONOMİSİ

Juke’un DIG-T 115 benzinli motoru, düşük ağırlığı, Stop/Start özelliği ve ortalama 5,6 litre yakıt tüketimiyle daha ekonomik ve çevreci bir performans sergiliyor.

6_2.jpg

JUKE

KENDİNİ KEŞFET!

Nissan Juke, en ince detaylar düşünelerek senin için yeniden tasarlandı. Bumerang arka farları ve sportif tamponuyla şıklığını göster, performansın getirdiği dinamik sürüşün keyfini çıkart.

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN KAYDOLUN.
AKILLI SÜRÜŞ DENEYİMİ

AKILLI SÜRÜŞ DENEYİMİ

NISSAN CONNECT

Daha güvenilir, daha keyifli yolculuklar için tasarlanmmış
Nissan Connect teknolojisini keşfedin.

HEMEN KEŞFEDİN
x