ŞEHRİN VAZGEÇİLMEZİ
PAYLAŞ

SİZİN İÇİN TASARLANDI

Nissan Micra, tasarımındaki yenilikler ve size özel olarak düşünülmüş, hayatınızı kolaylaştıracak parlak fikirleriyle sizin için tasarlandı. O artık çok daha şık ve akıllı.

MICRA GALERİ
ŞIKLIĞA DAVETLİSİNİZ

ŞIKLIĞA DAVETLİSİNİZ

Nissan Micra zarif ve şık tercihleriniz ile uyumlu. Yeni tasarım parlak siyah orta konsolu, 5,8 inçlik LED ekranı ve Akıllı Anahtar Teknolojisi’yle Nissan Micra, parlak fikirlerle dolu. Nissan Micra’nın yeni ön ızgarası, yeni ön tamponu , yenilenen ön farları , yenilenmiş bagaj kapağı, şık LED lambaları ve 15 inç jantlarıyla göz kamaştırmaya hazır olun!

Hayatınızda Daha Çok Yer Açın

Hayatınızda Daha Çok Yer Açın

Güneş gözlüğünüzün, tabletinizin, kısaca her türlü özel eşyanızın yeri hazır. Daha fazla eşya gözü ve 265 litrelik bagaj hacmiyle Nissan Micra şimdi çok daha kullanışlı.

İçinde Zeka Saklı

İçinde Zeka Saklı

Yeni Nissan Connect Multimedya Sistemi, Park Asistanı özelliği, USB girişi ve AUX bağlantısı ve son teknoloji geniş ekranlı dokunmatik navigasyon sistemi sizin için düşünüldü.

Dijital Dünyaya Hoş Geldiniz!

Dijital Dünyaya Hoş Geldiniz!

Nissan Micra’nın bir diğer önemli özelliği ise üst versiyonda yer alan yeni Nissan Connect Navigasyon ve Multimedya sistemi. Akıllı telefonunuz ile Nissan Connect’e bağlanın, sevdikleriniz ile sınırsız iletişimin ve eğlencenin keyfine varın.

MICRA ÖZELLİKLERİNİN TAMAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN.
nissan-test-drive.jpg

ŞEHİRDE ŞIK BİR TURA ÇIKMAYA

NE DERSİNİZ?

Sessiz ve uslu duruşuna aldanmayın. O imkansızın içinden sıyrılır. Akla gelmeyecek kurnazlıklar ondadır. Nissan Micra bütün özelliklerini, test sürüşü deneyimi ile sizlerin beğenisine sunuyor.

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN HEMEN KAYDOLUN.
x