ŞEHİR BENİM!
PAYLAŞ
Kalıcı bir etki bırakın!

Kalıcı bir etki bırakın!

Tüm bakışlarını üzerinize çekecek tasarımı ve size prestij katacak detayları ile Nissan Qashqai sizi mükemmel tamamlayacak. Omurganızı destekleyen koltuklar, konforlu oturma alanı ve şıklığınızı arttıran ambiyans aydınlatmasıyla Nissan Qashqai hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar çekici.

Her Açıdan Güvenlik!

Her Açıdan Güvenlik!

Nissan Güvenlik Kalkanı'yla yoldayken gücü ve güveni hissedeceksiniz. Kameralar ve sensörlerle 8 farklı güvenlik sistemine sahip Nissan Qashqai ile her zaman yola ve çevrenize hakim olun. Sezgilere sahip biçimde geliştirilmiş Nissan Güvenlik Kalkanı teknolojisiyle her açıdan güvende olacaksınız.

Artık park etmenin kolayı var!

Artık park etmenin kolayı var!

Akıllı Park Sistemi ile park etmek artık çok daha kolay ve keyifli. Aracınızı park etmek istediğiniz zaman, Akıllı Park Sistemi düğmesine basın ve sistemin uygun park alanını tespit etmesini bekleyin yeter. 4 kameralı Nissan Çevre Görüş Sistemi, aracınızın panoramik görünümünü çıkararak manevra yaparken farklı görünüm modlarına geçiş yapabilmenizi sağlayacak. Siz de park etme kolaylığını yaşamak için bu teknolojiyle mutlaka tanışın.

NISSAN QASHQAI ÖZELLİKLERİNİN TAMAMINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

NISSAN QASHQAI HEYECANINI YAŞAYIN.

TEST SÜRÜŞÜ

Prestijin yeni şekli Nissan Qashqai ile tanışmaya hazır mısınız? Test sürüşü için hemen kaydolun ve Qashqai deneyimini siz de yaşayın.

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN HEMEN KAYDOLUN.

NISSAN QASHQAI BROŞÜRÜNÜ İNDİRİN.

AKILLI SÜRÜŞ DENEYİMİ

AKILLI SÜRÜŞ DENEYİMİ

NISSAN CONNECT

Daha güvenilir, daha keyifli yolculuklar için tasarlanmmış
Nissan Connect teknolojisini keşfedin.

HEMEN KEŞFEDİN
x