NISSAN QASHQAI

NISSAN QASHQAI

ŞEHRİN HAKİMİ OLUN!

Nissan Qashqai Kusursuz tasarımıyla nefes kesici! Çarpıcı ön ızgarası, panaromik cam tavanı, 19” alaşım jantları ve LED farları ile Nissan Qashqai, sizi şehrin gerçek hakimi olmaya davet ediyor.

Skypack Limited Edition Özelliklerini İnceleyin

PAYLAŞ
<br /><br />HİÇ AYRILMAK İSTEMEYECEĞİNİZ KADAR ÇEKİCİHİÇ AYRILMAK İSTEMEYECEĞİNİZ KADAR ÇEKİCİ

Nissan Qashqai, iç tasarımındaki prestij ve kullanım rahatlığı ile de mükemmelliğin standartlarını yeniden belirliyor. Tüm detaylarda fonksiyonellik ve üstün teknolojiyi, stil sahibi tasarım ile birleştiren Nissan Qashqai, deri şıklığına sahip bel destekli koltukları, stil sahibi aydınlatmaları, yenilikçi Gelişmiş Sürüş Asistanı ile hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar çekici.

NISSAN QASHQAI

GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞIN

Kontrol Daima Sizde:Nissan Qashqai'nin gösterge panelinde yer alan 5'' renkli ekranı kişiselleştirebilir ve her türlü anlık bilgiye kolayca erişebilirsiniz.

Arayan Numaraları Gösterme:Sürüş esnasında arayanın kim olduğunu bilgilendirme ekranında görerek dikkatiniz dağılmadan güvenli bir sürüş yaşayabilirsiniz.

Güvenlik Kalkanı:Ekranınızda yer alan görsel uyarılar ve sesli ikazlar sayesinde daha güvenli yolculuk yapabilirsiniz.

Direksiyon Modu Seçimi:Sürüş modu ayarlarından sport veya normal modu seçerek direksiyon hissiyatını değiştirebilirsiniz.

Navigasyon:Navigasyon sisteminden gelen mesajları ve yön bildirilerini görüntüleyen Gelişmiş Sürüş Ekranı sayesinde hiçbir dönüşü kaçırmazsınız.

Müzik:Favori sanatçılarınızın ve beğendiğiniz şarkıların detaylı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Renk Seçenekleri:Nissan Qashqai'de her şey keyfinize göre. Örneğin, bilgilendirme ekranını tercihinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Lastik Basınç Uyarı Sistemi:Her bir lastiğin basınç değerini bilgilendirme ekranından takip edebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir lastiğin basıncının düştüğünü, bilgilendirme ekranında bulunan ışıklı sinyal aracılığıyla görebilirsiniz.

Park Sensörü Göstergesi:Ekranınızdan Nissan Qashqai'nin zahmetsizce park etmesini izleyebilirsiniz.

SEÇKİN DETAYLAR, GÖSTERİŞLİ İÇ TASARIM!

SEÇKİN DETAYLAR, GÖSTERİŞLİ İÇ TASARIM!

Deri kaplı koltuklara ve stil sahibi iç tasarıma sahip Nissan Qashqai’nin tüm detayları size göre tasarlandı. Deri şıklığının yanında omurganızı destekleyen koltukları, konforlu oturma alanı ve şıklığınızı artıran ambiyans aydınlatmasıyla Nissan Qashqai hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar çekici ve konfor sahibi.

NISSAN GÜVENLİK KALKANI İLE

NISSAN GÜVENLİK KALKANI İLE

HER AÇIDAN GÜVENDESİNİZ

Teknolojiyle beslenen sezgileri gelişmiş Nissan Qashqai Güvenlik Kalkanı ile yoldayken gücü ve güveni hissedeceksiniz. Kameralar ve sensörler yardımıyla çalışan 8 farklı güvenlik sistemine sahip Nissan Qashqai ile her zaman yola ve çevrenize hakim olacaksınız.

OTOMATİK UZUN FAR ASİSTANI

Karanlık bir yolda önünüzü zor görseniz bile sorun yok. Nissan Qashqai, görüşünüzü artırmak için otomatik olarak uzun farları yakacak, size doğru bir araç gelirse ya da yoğun bir trafiğe girerseniz de kısa farlara dönecek. Siz de Nissan Qashqai'nin stil sahibi LED farlarıyla daha aydınlık ve geniş sürüş deneyimi yaşayacaksınız.

TRAFİK İŞARETLERİNİ TANIMA SİSTEMİ

Nissan Qashqai sürüş esnasında dikkatinizden kaçabilecek tüm trafik işaretlerini görerek sizi bilgilendirecek ve trafikte daha kontrol sahibi olmanıza yardımcı olacak.

ŞERİT TAKİP UYARI SİSTEMİ

Aracınız istenmedik şekilde şeridinden ayrıldığında, gelişmiş teknolojiye sahip Şerit Takip Uyarı Sistemi sizi anında uyaracak ve en küçük yol işaretlerini bile tespit ederek şeridinizde kalmanızı sağlayacak. Farklı yol ve sürüş stillerine uyumlu olan bu teknolojiyle güvenli sürüş keyfinizi artıracaksınız.

OTOMATİK ÇARPIŞMA ÖNLEYİCİ SİSTEM

Bu sistem, önünüzdeki araca çarpma riski doğduğu anda, sizi sesli ve görsel olarak uyaracak. Eğer siz bu uyarıya cevap vermezseniz de aracınız otomatik olarak sert fren yaparak yavaşlamanızı sağlayacak.

HAREKETLİ NESNE ALGILAMA SİSTEMİ

Park etmenizi sağlayan dijital ko-pilotunuzla tanışın. 360 derecelik kapsama alanına sahip bu sistem, çocuk, hayvan ya da herhangi bir obejenin birden ortaya çıkması durumunda size haber vererek direksiyon başındaki görüş alanınızı genişletecek.

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

Yolda göremediklerinizi, Nissan Qashqai sizin yerinize görecek. Aracınızın kör noktalarında bir araç belirirse, yan aynalardaki uyarı ışığı yanarak sizi bilgilendirecek. Böylece aracınızla şerit değiştirmek isterken bir araç size tehlikeli derecede yakınsa, LED ve sesli uyarıcılar sizi uyararak yoldaki her noktayı görmenizi sağlayacak.

YORGUNLUK ALGILAMA SİSTEMİ

Artık direksiyon başında uyuklama ya da dikkat kaybı riski yaşamayacaksınız. Çünkü bu sistem, konsantrasyon derecenizi ve yorgunluğunuzu tespit ederek, sizi mola vermeniz konusunda görsel ve sesli olarak uyaracak.

HAVA YASTIKLARI

Yeni Nissan Qashqai’de ön, yan ve perde hava yastıkları size her durumda tam koruma sağlayacak.

OTOMATİK UZUN FAR ASİSTANI
TRAFİK İŞARETLERİNİ TANIMA SİSTEMİ
ŞERİT TAKİP UYARI SİSTEMİ
OTOMATİK ÇARPIŞMA ÖNLEYİCİ SİSTEM
HAREKETLİ NESNE ALGILAMA SİSTEMİ
KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ
YORGUNLUK ALGILAMA SİSTEMİ
HAVA YASTIKLARI
NISSAN QASHQAI İLE KEYİFLİ YOLCULUKLAR!

NISSAN QASHQAI İLE KEYİFLİ YOLCULUKLAR!

Hayatınızı kolaylaştıran ve sizi mutlu edecek tüm özellikler Yeni Nissan Connect'in içinde! 7'' ‘lik parlama yapmayan dokunmatik ekranda; müzik, navigasyon, Çevre Görüş Sistemi gibi tüm zengin özellikleri birlikte bulacaksınız. Yolculuklarda ister akıllı telefonunuzla, isterseniz iPod ya da MP3 çalarınızla Nissan Connect’e bağlanın ve müziğin keyfini çıkarın.

GERÇEK SÜRÜŞ DENEYİMİYLE

GERÇEK SÜRÜŞ DENEYİMİYLE

TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

Nissan Qashqai’nin sürüşe tepki veren, öngörülere sahip teknolojileriyle yolda güveni ve desteği hissedeceksiniz.

SÜRÜŞ KONTROLÜ

Nissan Qashqai'nin sürüşe tepki veren ve öngörülere sahip şase kontrolüyle, geliştirilen teknolojileriyle yolda güveni ve desteği hissedeceksiniz. Aktif Yol Kontrolü, Aktif Motor Freni, Aktif Sürüş Kontrolü birlikte çalışarak sürüş konforunuzu artıracak. Ayrıca yol emniyetinizi ve sürüş keyfinizi artırmak için devreye giren tüm özellikleri Gelişmiş Sürüş Asistanı ile görüntüleyebileceksiniz.

AKTİF YOL KONTROLÜ

Virajlarda savrulmanızı engellemek için iç taraftaki lastiklere hafifçe fren uygulayarak dengeli ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayan Aktif Yol Kontrolü, size daha kontrollü ve yüksek performansa sahip yolculuklar sunacak.

AKTİF MOTOR FRENİ

Nissan Qashqai ile virajlarda da güvende olacaksınız! Yeni X-Tronic Sistemi virajlardaki hızınızı azaltarak, aracınızın şeritte kalmasını sağlayarak konforlu bir yolculuk yaşamanızı sağlayacak.

AKTİF SÜRÜŞ KONTROLÜ

Bozuk yollarda sarsıntı yaşamamanız için hafifçe fren uygulayarak devreye giren Aktif Sürüş Kontrolü ile konfor içinde yolculuk yapacaksınız.

ALL MODE 4X4-I ÖZELLİĞİ

Arazide ya da düz yolda lastik çekişini maksimuma getiren 4X4-I özelliği, bilgisayar ve sensörlerden faydalanarak tekerleğinizin kayma miktarını ölçer. Otomatik olarak torku arka tekerleklere eşit oranda dağıtır. Ayrıca torku sola ve sağa dağıtarak 16 çekişi yükseltir. Yeni Nissan Qashqai'nin 4x4-I özelliği ile üstün sürüş performansını yaşayacaksınız.

SÜRÜŞ KONTROLÜ
AKTİF YOL KONTROLÜ
AKTİF MOTOR FRENİ
AKTİF SÜRÜŞ KONTROLÜ
ALL MODE 4X4-I ÖZELLİĞİ

PARK ETME SORUNUNU ORTADAN KALDIRIN

Nissan Qashqai'de yer alan Nissan Çevre Görüş Sistemi, 4 ayrı kamerası sayesinde aracın kuşbakışı görünümünü 7"lik renkli ve dokunmatik ekrana aktarır böylece geri manevraları ve park etmeyi sizin için çok daha kolay hale getirir. Ayrıca Nissan Çevre Görüş Sistemi ile manevra yaparken kuşbakışı görünümün yanı sıra aracınızı önden ve yandan görüntüleyebilirsiniz ya da dilerseniz çift görünüm modunu seçerek aracınızı iki farklı açıdan görebilirsiniz. Bu sistemle beraber park etmek sizin için sorun olmaktan çıkacak.

Paralel Park

Akıllı Park Sistemi ile park etmek artık çok daha kolay ve eğlenceli. Aracınızı park etmek istediğiniz zaman, akıllı park sistemi düğmesine basmanız ve sistemin uygun park alanını tespit ettiğini bildirmesini beklemeniz yeterli. Ayrıca Nissan Qashqai tüm direksiyon manevralarını sizin için otomatik olarak yapar.

Otoparklarda Park

Yoğun ve kalabalık otoparklarda, Çevre Görüş Sistemi en iyi park alanını kolaylıkla bulmanıza yardımcı olacak. Ayrıca sizin yerinize Nissan Qashqai'niz Akıllı Park Sistemi ile geri geri de park eder.

360’ görünüm

Nissan Qashqai ile park ederken tek bir tuşla kuşbakışı görünüm modundan yandan görünüm moduna geçiş yapabilirsiniz. Böylelikle kaldırıma olan uzaklığınızı görüp, aracınızı güvenle park edebilirsiniz. Geri manevralarda, arkanızda tam olarak ne olduğunu göremediğiniz zamanlarda, tepeden görünüm moduyla cam hizasının altında kalan kısa nesneleri bile fark edebilirsiniz.

NISSAN PURE DRIVE TEKNOLOJİSİ İLE

NISSAN PURE DRIVE TEKNOLOJİSİ İLE

QASHQAI İLE HEP İLERİYE

Dizel, benzinli; 4x4, manuel ya da yeni X-Tronic otomatik vitesli... Hem performans hem de yakıt ekonomisi isteyenler için tek yanıt... Nissan Qashqai, Crossover sınıfının en düşük karbon salınımı yapan araç olarak da dikkat çekiyor.

Yeni X-Tronic Vites

Yeni X-Tronic Değişken Zamanlı Vites Teknolojisi size keyifli bir sürüş deneyimi yaşatmak için tasarlandı. Bu yeni teknoloji, sürüş konforunuzu artırmakla kalmayıp, düşük yakıt tüketimiyle yüksek hızlanma performansı sağlar. Ayrıca manuel modlu otomatik şanzıman ile kontrol daima sizde olacak!

Dizel Otomatik Vites

Crossover segmentinin yaratıcısı Nissan Qashqai, Crossover segmentinde bir ilk olan Dizel-Otomatik seçeneğini sizlerle buluşturuyor. Düşük yakıt tüketimiyle yüksek performans sağlayan bu yenilik şehirde fark yaratmanızı sağlayacak.

Benzinli Otomatik Vites

Nissan Qashqai, X-Tronic, Dizel Otomatik vites seçeneklerinin yanısıra Benzinli Otomatik vites seçeneğini de Qashqai sevenler için sunuyor. 

<span style='font-size:25px;'>Fonksiyonel Alanlarla Sınırsız Alternatif</span>

Fonksiyonel Alanlarla Sınırsız Alternatif

Nissan Qashqai'nin arka koltuklarını yatırdığınızda size hem uzun hem de düz bir bagaj alanı sunar. Böylelikle uzun nesneleri bagajınıza kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca düz zeminin altındaki gizli bagaj alanında da değerli eşyalarınız için gizli bir bagaj alanı daha bulunuyor.

<span style='font-size:25px;'>Çok Amaçlı Bölümlendirme Seçenekleri</span>

Çok Amaçlı Bölümlendirme Seçenekleri

Aracınızın koltukları dik durumdayken, bagaj bölümleyiciyi kaldırıp 16 farklı yükleme kombinasyonu yapabilirsiniz. Çok amaçlı bagaj çözümleriyle Nissan Qashqai'de her türlü yükünüzü güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

<span style='font-size:25px;'>Hayatınızı Kolaylaştıracak Detaylar</span>

Hayatınızı Kolaylaştıracak Detaylar

Akıllı ve kullanışlı saklama alanlarıyla yeni jenerasyon Qashqai'nin orta konsol tasarımı sayesinde günlük olarak kullandığınız her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar konforunuzu düşünen Nissan Qashqai ile günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

NISSAN QASHQAI

NISSAN QASHQAI

DAHA DA ÇEKİCİ!

Nissan Qashqai, krom ayna kapakları, krom ön tampon alt çıtası, 19” elmas kesim koyu gri alaşımlı jantları ve krom yan şerit şeçenekleriyle daha çekici olmaya hazır. Peki siz şehri Nissan Qashqai'nin prestijiyle yaşamaya hazır mısınız?

ORJİNAL QASHQAI AKSESUARLARI İLE TARZINIZI ORTAYA ÇIKARTIN.
AKSESUAR BROŞÜRÜNÜGÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN.
NISSAN QASHQAI HEYECANINI YAŞAYIN!

NISSAN QASHQAI HEYECANINI YAŞAYIN!

TEST SÜRÜŞÜ

Prestijin yeni şekli Nissan Qashqai ile tanışmaya hazır mısınız?Test sürüşü için hemen kaydolun ve Qashqai deneyimini siz de yaşayın.

TEST SÜRÜŞÜ İÇİN HEMEN KAYDOLUN.
x