Periyodik Bakımla UEFA Süper Kupa Finali'ne

#BENİHEYECANLANDIRAN

1 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında Nissan Yetkili Servisleri'nde periyodik bakım yaptıran 5 kişi, UEFA SÜPER KUPA FİNALİ'ne çift kişilik bilet kazanıyor.

Nissan Kampanya - UEFA Süper Kupa Finali

Bu kampanya kapsamında, 01.05.2019 – 15.06.2019 tarihleri arasında Nissan Yetkili Servisleri’nden periyodik bakım hizmeti alan bireysel Nissan araç sahiplerine fatura bilgileri üzerinden (her 1.000 TL’lik harcama için 1 adet) çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 5 çift (10 kişi) 14 Ağustos 2019'da İstanbul Vodafone Arena Stadyumu’nda oynanacak UEFA Süper Kupa Final maçı bileti, 100 kişi 2018-2019 sezonu Adidas UEFA Champions League resmi futbol topu ikramiyesi kazanacaktır.

13.07.2019 mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 28.07.2019 mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Çekilişe NISSAN OTOMOTİV A.Ş. mensupları ve iş ortakları, bayi çalışanları, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV, ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Nissan otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu kampanya MPİ’nin 29.04.2019 tarih ve E.4095 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Nissan Kampanya

NISSAN’INIZI İLK GÜNKÜ GİBİ KORUYAN AVANTAJLAR NISSAN YETKİLİ SERVİSLERİ’NDE

Servis harcamalarında Maximum’a özel peşin fiyatına 7 taksit

21 Mayıs - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, İş Bankası üyesi Nissan Yetkili Servislerden gerçekleştirilecek servis harcamaları için geçerlidir. Kampanya kapsamında Maximum Kart ile yapılacak 2 taksitli işlemlere ilave 5 taksit sunulacaktır.Kampanyaya Maximiles da dahildir. Kampanyaya Şirket Kredi kartı, Vadematik, Maximum Aidatsız Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı dâhil değildir.

Bu Paketler Her Bakımdan Avantajlı

Nissan Servis Kampanya - Online Servis

4 Şubat – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan onaylı yedek parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları değişebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Fiyatlarda KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. Kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.