BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

** Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.'nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*** Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Belirtilen aylık faiz oranları, tüm modellerde gerçek kişilerin perakende kanalı ile yaptığı araç alımlarında geçerlidir. Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada belirlenmiş vade ve tutarın dışında yapılan kullanımlardan oluşabilecek farklar müşteri tarafından karşılanır.

YENİ X-TRAIL'DE LANSMANA ÖZEL FİNANSMAN DESTEĞİ!

Dünyanın en çok satan SUV'u X-TRAIL YENİLENDİ.
Lansmana özel sunulan 60.000 TL, 36 ay %0,99 faiz finansman desteği ile Yeni X-Trail heyecanı Nissan bayilerinde sizleri bekliyor.

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

NISSAN HAFİF TİCARİ FIRSATLARI

YILIN EN İYİ PİCK UP'INDAN YILIN EN İYİ FIRSATLARI!

Yeni Navara modellerinde 40 bin TL krediye, 15 ay için %0,99 faiz ve 2500 TL'ye varan indirim sunulmaktadır.

* Navara modelinde 40.000 TL 15 ay 0,99 faiz BAMO: %1,35 BYMO: %16,25 olarak sunulmaktadır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.'nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YILIN EN İYİ PICK UP'INDAN 4x4'LÜK FIRSAT!

2016 model yılı Navara 4x4 Visia modellerine özel fırsatlar Nissan bayilerinde sizi bekliyor.

- 10.500 TL kampanya özel indirimi

- 1 Yıllık MTV

- 2.000 TL Takas Desteği ya da 36.000 TL 36 Ay %0,99 faizle finansman kampanyası

- Sadece çiftçilere özel; 36.000 TL 36 Ay 0,99 faiz veya yılda 1 defa hasat vadeli ödeme avantajı!

*Kampanya, 2016 model yılı sınırlı sayıda Navara Visia 4x4 versiyonları için geçerlidir. Gösterilen model temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.

**Visia 4x4 versiyonu için kanunen belirli Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) yarıyıl ödeme tutarı, ek olarak liste fiyatı üzerinden düşülecektir.

Tüm periyodik bakım yaptıran NIssan müşterilerine NIssan logolu büyük boy plaj havlusu hediye!

*Kampanya katılımının ön şartı, NISSAN marka araç sahiplerinin kampanyaya katılan yetkili servislerimizde periyodik bakım yaptırmasıdır.

*Kampanya 01 Haziran 2017 – 31 Temmuz 2017  tarihleri arasında, kampanyaya katılan NISSAN Yetkili Servislerinde geçerlidir.

*Kampanyada hediye edilecek olan büyük boy plaj havlusu; %100 pamuk , jakarlı havlu ürününden oluşmaktadır. Ürünün tavsiye edilen perakende satış fiyatı KDV dahil 80 TL'dir.

*Detaylı bilgi için kampanyaya katılan NISSAN yetkili servislerine başvurabilirsiniz.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Belirtilen paket içerikleri dahilinde menü bakım fiyatları model bazlı kendi içinde değişiklik gösterebilir.

Belirtilen fiyatlar modellerdeki minimum paket fiyatlarını içermektedir.

Benzinli Araç Bakım Paketi İçeriği**: Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, yağ, işçilik Dizel Araç Bakım Paketi İçeriği***: Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, yakıt filtresi****, yağ, işçilik **Nissan Almera’da buji de pakete dahildir. ***Nissan Pick-Up’ta, polen filtresi pakette yer almamaktadır. ****Dizel paketlerde yakıt filtresiz paket seçenekleri de bulunmaktadır. Paket içerik ve fiyatlarında Nissan Otomotiv A.Ş.’nin değişiklik yapma hakkı saklıdır. Paket fiyatlarımıza KDV dahildir.