NISSAN KIŞ BAKIMIYLA HER KOŞULDA GÜVENLE YOL ALIN

150 TL İNDİRİM ÇEKİ

4 ADET LASTİK ALIMINDA TÜM SERVİS HİZMETLERİNDE GEÇERLİ

Kampanya 1 Aralık 2017 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında, tüm Nissan Yetkili Servislerinde geçerlidir. Kampanya katılımının şartı; Nissan marka araç sahiplerinin Nissan Yetkili Servisleri'nden 4 adet Bridgestone veya Lassa marka lastik satın almasıdır. Kampanya şartlarını sağlayan müşterilerimize tüm bakım, onarım ve aksesuarlarda kullanabilecekleri 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli 150 TL (KDV dahil) tutarında servis indirimi hediye edilecektir. İndirimden faydalanılabilmesi için lastik alım iş emrinin veya faturasının ibraz edilmesi gereklidir. İndirim hakkı farklı bir şahsın mülkiyetinde olan Nissan marka araca veya şahsa devredilemez, farklı bir kampanya ile birleştirilemez. İndirim çeki harcaması yalnızca lastik satın alınan bayide tek bir seferde kullanılabilir. Kampanya yetkili servislerdeki Bridgestone ve Lassa marka lastik stoklarıyla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

GÖRÜŞÜNÜZÜ NETLEŞTİRİN.

NISSAN MODELLERİNDE* ÖN CAM SİLECEK SETİ 79 TL, ARKA CAM SİLECEĞİ 35 TL

*Kampanya 15 Aralık 2017 - 31 Mart 2018 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri'nde, Bosch marka cam sileceklerinde geçerlidir. Yalnızca, Yeni Qashqai (J11), Yeni X-Trail (T32), Yeni Navara (D23), Pulsar (C13), Navara (D40), Qashqai (J10), Juke (F15), Micra (K13), X-Trail (T31) modellerinde mevcut olan kampanya, parça stoklarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlara KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

*Dizel Bakım Paketleri İçeriği : Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Araç geçmişine göre yakıt filtresi değişim ihtiyacı varsa, farklı bir paket uygulanır.
**Benzinli Bakım Paketleri İçeriği : Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Araç geçmişine göre buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir.

1 Ocak - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım Paketleri'nde Nissan onaylı orijinal ve/veya muadil parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Fiyatlarda KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

 

 

*Gösterilen modeller temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.