Nissan Qashqai Kampanya

Nıssan Qashqaı

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai’de kampanya indirimlerine ek, 40.000 TL için 12 ay %0,99 faiz ve 3 ay ertelemeli kredi ödemesi fırsatı** Haziran ayı boyunca boyunca sizi bekliyor. Qashqai 1.5 Visia versiyonunda ise 10 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi hediye! 

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2018 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

**%0,99 faiz imkanı, 1.6 motor seçeneği ve 1.5 Platinum Premium düz vites versiyonu hariç, NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 3 ay ötelemeli kredi ödemesi kampanyası Koç Finans tarafından sağlanmakta olup, %0,99 faiz koşulu anlaşmalı tüm finansman kuruluşlarında geçerlidir.

Nissan X-Trail Kampanya

Nıssan X-Traıl

Nissan X-Trail’ler Haziran ayı boyunca 60.000 TL için 12 ay %0,99 faiz ve 3 ay ertelemeli kredi ödemesi avantajı* ile prestiji ön planda tutanları bekliyor.

Haziran’da 7 koltuklu X-Trail’ler, tüm yolculara maksimum konfor sağlamak isteyenler için 5 koltuklu fiyatına! Üstelik zevkinize göre premium bej ve taba deri iç döşeme paketlerinde fiyat farkı yok!

*%0,99 faiz imkanı, NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 3 ay ertelemeli kredi ödemesi kampanyası Koç Finans tarafından sağlanmakta olup, %0,99 faiz koşulu anlaşmalı tüm finansman kuruluşlarında geçerlidir.

Nissan Juke Kampanya

NISSAN Juke

Nissan’ın ikonik SUV modeli Juke, Haziran ayı boyunca tüm versiyonlarda 20.000 TL için 12 ay %0,99 faiz avantajı ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda tarzıyla farkılaşmayı sevenleri bekliyor. Üstelik Haziran ayında Juke satınalanlar kredi ödemelerine 3 ay sonra*, Eylül ayında başlıyor.

Sınırlı sayıda benzinli otomatik vites Juke, 107.700TL’lik avantajlı fiyatı ile Haziran ayında Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

*3 ay ertelemeli kredi ödemesi kampanyası Koç Finans tarafından sağlanmakta olup, %0,99 faiz koşulu anlaşmalı tüm finansman kuruluşlarında geçerlidir.

Nissan Navara Kampanya

Navara

Benzersiz gücü, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla rakiplerinin bir adım önüne geçen Nissan'ın ödüllü pick-up’ı Navara, Haziran ayı boyunca 50.000 TL için 12 ay %0,99 faiz avantajı 3 ay ertelemeli kredi ödemesi avantajı * ile maceraseverleri ve işini heyecanla yapanları bekliyor. 

Üstelik 4x2 Tekna masrafsız ve vergisiz! Bu versiyonda ÖTV, KDV, MTV ilk taksitle plaka ve tescil masrafları yok.

*3 ay ertelemeli kredi ödemesi kampanyası Koç Finans tarafından sağlanmakta olup, %0,99 faiz koşulu anlaşmalı tüm finansman kuruluşlarında geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Hurda Teşvikiyle Yepyeni Bir Heyecan Yaşayın.

Nissan - Kampanya

Hurda teşvik düzenlemesi;

  • 27.03.2018 tarihinden itibaren hurdaya çıkarılan veya ihraç edilen araçlara istinaden, 01.05.2019 tarihinden itibaren satın alınacak araçlara uygulanacaktır.
  • Belirlenen yerlere teslim edilerek bir daha kullanılmamak üzere hurdaya çıkartılan veya ihraç edilen araçların yerine aynı cins yeni bir aracın ilk satın alımında tahakkuk eden Özel Tüketim Vergisi’ne (ÖTV) üzerinden yansıtılacaktır.
  • 87.03 G.T.İ.P numarasında yer alan otomobil ve arazi taşıtı cinsi araçlar için ÖTV matrahı esas alınarak, aşağıda belirtildiği gibi ÖTV indirimi uygulanacaktır.

Yeni Aracın ÖTV Matrahı

İndirim Olarak Yansıtılacak ÖTV Tutarı

< 70.000 TL

10.000 TL

70.000 TL – 120.000 TL

8.000 TL

> 120.000 TL

3.000 TL

  • Yukarıda belirtilen uygulama, tüm binek otomobil modellerimizde geçerlidir.
  • Hurda Teşvik düzenlemesi kapsamında yerine getirilecek yasal zorunlulukların uygulanması Yetkili Satıcılarımızın sorumluluğundadır.
  • Hurdaya çıkartılacak araç, müşterimizin kendi adına olmalıdır.
  • Hurda araç, yasada tanımlanan noktalara teslim edilerek hurda teslimine yönelik Bertaraf Belgesi alınmalıdır.
  • Bertaraf Belgesi ile noterliğe gidilerek Hurda Belgesi alınmalıdır.
  • Hurda Belgesi ile birlikte yeni araç tescilinde vergi dairesi, hurda istisnasını uygulayacaktır.

*Bu sayfadaki açıklamalar, bilgilendirme amaçlıdır.

Periyodik Bakımla UEFA Süper Kupa Finali'ne

#BENİHEYECANLANDIRAN

1 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında Nissan Yetkili Servisleri'nde periyodik bakım yaptıran 5 kişi, UEFA SÜPER KUPA FİNALİ'ne çift kişilik bilet kazanıyor.

Nissan Kampanya - UEFA Süper Kupa Finali

Bu kampanya kapsamında, 01.05.2019 – 15.06.2019 tarihleri arasında Nissan Yetkili Servisleri’nden periyodik bakım hizmeti alan bireysel Nissan araç sahiplerine fatura bilgileri üzerinden (her 1.000 TL’lik harcama için 1 adet) çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 5 çift (10 kişi) 14 Ağustos 2019'da İstanbul Vodafone Arena Stadyumu’nda oynanacak UEFA Süper Kupa Final maçı bileti, 100 kişi 2018-2019 sezonu Adidas UEFA Champions League resmi futbol topu ikramiyesi kazanacaktır.

13.07.2019 mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 28.07.2019 mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Çekilişe NISSAN OTOMOTİV A.Ş. mensupları ve iş ortakları, bayi çalışanları, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV, ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Nissan otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu kampanya MPİ’nin 29.04.2019 tarih ve E.4095 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Nissan Kampanya

NISSAN’INIZI İLK GÜNKÜ GİBİ KORUYAN AVANTAJLAR NISSAN YETKİLİ SERVİSLERİ’NDE

Servis harcamalarında Maximum’a özel peşin fiyatına 7 taksit

21 Mayıs - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, İş Bankası üyesi Nissan Yetkili Servislerden gerçekleştirilecek servis harcamaları için geçerlidir. Kampanya kapsamında Maximum Kart ile yapılacak 2 taksitli işlemlere ilave 5 taksit sunulacaktır.Kampanyaya Maximiles da dahildir. Kampanyaya Şirket Kredi kartı, Vadematik, Maximum Aidatsız Kart ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı dâhil değildir.

Bu Paketler Her Bakımdan Avantajlı

Nissan Servis Kampanya - Online Servis

4 Şubat – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan onaylı yedek parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları değişebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Fiyatlarda KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. Kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.