BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

** Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.'nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*** Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Belirtilen aylık faiz oranları, tüm modellerde gerçek kişilerin perakende kanalı ile yaptığı araç alımlarında geçerlidir. Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada belirlenmiş vade ve tutarın dışında yapılan kullanımlardan oluşabilecek farklar müşteri tarafından karşılanır.

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

 

JUKE MODELLERİNDE GÜNEŞİN TADINI DOYA DOYA ÇIKARIN DİYE PANORAMİK SUNROOF HEDİYE!

1.5dCi manuel Skypack ve 1.6 benzinli CVT Skypack modellerinde panoramik sunroof farkı Nissan’dan. Sınırlı sayıdaki kaçırılmayacak fırsatlar en yakın Nissan yetkili satıcılarında!

*Bu kampanya, kampanyaya katılan Nissan yetkili satıcılarında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

YENİ X-TRAIL'DE LANSMANA ÖZEL FİNANSMAN DESTEĞİ!

Dünyanın en çok satan SUV'u X-TRAIL YENİLENDİ.

Lansmana özel sunulan 60.000 TL, 36 ay %0,99 faiz finansman desteği ile Yeni X-Trail heyecanı Nissan bayilerinde sizleri bekliyor.

 

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

NISSAN HAFİF TİCARİ FIRSATLARI

YILIN EN İYİ PİCK UP'INDAN YILIN EN İYİ FIRSATLARI!

Yeni Navara modellerinde 40 bin TL krediye, 15 ay için %0,99 faiz  fırsatı sunulmaktadır.

Ayrıca Platinum versiyonunda sunulan 3.750 TL indirime ek, 2.500TL takas indirimi Nissan showroom’larında sizleri bekliyor.

* Navara modelinde 40.000 TL 15 ay 0,99 faiz BAMO: %1,24 BYMO: %15,92 olarak sunulmaktadır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.'nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

*Belirtilen paket içerikleri dahilinde menü bakım fiyatları model bazlı kendi içinde değişiklik gösterebilir.

Belirtilen fiyatlar modellerdeki minimum paket fiyatlarını içermektedir.

Benzinli Araç Bakım Paketi İçeriği**: Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, yağ, işçilik Dizel Araç Bakım Paketi İçeriği***: Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, yakıt filtresi****, yağ, işçilik **Nissan Almera’da buji de pakete dahildir. ***Nissan Pick-Up’ta, polen filtresi pakette yer almamaktadır. ****Dizel paketlerde yakıt filtresiz paket seçenekleri de bulunmaktadır. Paket içerik ve fiyatlarında Nissan Otomotiv A.Ş.’nin değişiklik yapma hakkı saklıdır. Paket fiyatlarımıza KDV dahildir.

*Gösterilen modeller temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.