BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

** Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.'nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*** Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Belirtilen aylık faiz oranları, tüm modellerde gerçek kişilerin perakende kanalı ile yaptığı araç alımlarında geçerlidir. Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. Kampanyada belirlenmiş vade ve tutarın dışında yapılan kullanımlardan oluşabilecek farklar müşteri tarafından karşılanır.

**** Yukarıdaki tabloda yer alan finans kampanyaları, peşin alım indirimleri ile birlikte kullanılabilecektir.

 

YENİ NISSAN QASHQAI LANSMANA ÖZEL FİNANSMAN DESTEĞİ

Türkiye'nin en çok satan SUV modeli Qashqai yenilendi! Lansmana özel sunulan 40.000 TL, 12 ay, %0 faiz  finansman desteğiyle Yeni Qashqai heyecanı Nissan yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

* Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

**Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.'nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

***Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

NISSAN HAFİF TİCARİ FIRSATLARI

YILIN EN İYİ PİCK UP'INDAN YILIN EN İYİ FIRSATLARI!

Navara modellerinde 60 bin TL krediye, 12 ay için %0,99 faiz fırsatı ve 6 bin TL'ye varan nakit indirimi sunulmaktadır.

 

* Navara modelinde 60.000 TL 12 ay 0,99 faiz BAMO: %1,24 BYMO: %15,92 olarak sunulmaktadır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

**Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.'nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

***Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

*Belirtilen paket içerikleri dahilinde menü bakım fiyatları model bazlı kendi içinde değişiklik gösterebilir.

Belirtilen fiyatlar modellerdeki en düşük kapsamlı paket fiyatlarını içermekte olup, tavsiye niteliğindedir.

Benzinli Araç Bakım Paketi İçeriği**: Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, yağ, işçilik Dizel Araç Bakım Paketi İçeriği***: Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, yakıt filtresi****, yağ, işçilik **Nissan Almera’da buji de pakete dahildir. ***Nissan Pick-Up’ta, polen filtresi pakette yer almamaktadır. ****Dizel paketlerde yakıt filtresiz paket seçenekleri de bulunmaktadır. Paket içerik ve fiyatlarında Nissan Otomotiv A.Ş.’nin değişiklik yapma hakkı saklıdır. Paket fiyatlarımıza KDV dahildir.

*Gösterilen modeller temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.