Yeni Nissan JUKE

115

Maks. motor gücü (PS)

WLTP 6,1-6,2

Yakıt Tüketimi (l/100km)

138-141

WLTP CO₂ emisyonu (g/km)

Nissan Juke 3/4 front static view in from of warehouse

DIŞ TASARIM

İkonik & Cesur Tasarım

Nissan Juke'un göze çarpan hatları, hem iç hem de dış tasarımıyla , her zaman farklılığın simgesi olmuştur. Yeni alaşım jantlar, cesur renk seçenekleri ve yepyeni iç tasarımı yeni Nissan Juke'u bir adım ileri taşıyor.

Nissan Juke iç mekan içeride bir yolcu ile

İÇ TASARIM

Size uyum sağlamak için yaratıldı

Yeni Nissan Juke, geniş bagaj hacmi ve ferah iç tasarımıyla günlük hayatı kolaylaştıran, çok yönlü özelliklerle tasarlanmıştır.

Nissan Juke yol kenarına park etmiş

MOTOR ÖZELLİKLERİ

Benzinli Motor

En yüksek performansı talep eden sürücüler için yeni Nissan Juke'un 7 vitesli çift kavramalı şanzımanı, geleneksel otomatik şanzımanlardan çok daha heyecan verici bir sürüş deneyimi sunuyor.

Boyutlar

Yeni Nissan Juke’un boyutları

Kompakt ve çevik olmasının yanı sıra etkileyici bir iç tasarıma sahip olan yeni Juke akıllı bir şekilde tasarlandı.

1/2 GENEL BOYUTLAR

A - Toplam yükseklik: 1593 mm (köpek balığı anten dahil) <br> B - Toplam uzunluk: 4210mm<br> C - Toplam genişlik: 1800 mm (aynalar hariç)

Nissan Juke 3/4 önden packshot boyutlar

1/2 BAGAJ HACMİ

A - 422 lt<br> B - 1305 lt (arka koltuklar katlanmış)

Nissan Juke top view illustration showing boot capacity

1/2 BAGAJ BOYUTU

A – Maks. uzunluk: 1477 mm<br> B – Maks. genişlik: 1239 mm

Nissan Juke 3/4 önden packshot boyutlar

AKILLI SÜRÜŞ TEKNOLOJİLERİ

Hayatınızı kolaylaştıran Akıllı Sürüş Teknolojileri

Nissan Intelligent Mobility ile sürüş esnasında çevrende olup bitenleri kontrol edebilmen için yardımcı olurken, hem güvenlikten hem de konfordan ödün verme.

1/2 - ProPILOT Asistanı

ProPILOT Asistanı özelliği, önündeki araçlarla aradaki mesafeyi dikkate alarak daha güvenli ve daha kararlı bir yolculuğa destek olan gelişmiş sürüş destek sistemlerini bir arada sunuyor.

Nissan Juke ProPilot // ProPILOT Asistanı

1/2 - Akıllı Çevre Görüş Sistemi

Akıllı çevre görüş sistemi, 360° kuş bakışı görüş sağlayan 4 kamerası ile yeni Nissan Juke’unu en dar alanlarda bile park etmek artık çok kolay.

Nissan Juke Intelligent Around View Monitor // Akıllı Çevre Görüş Sistemi

1/2 - Akıllı Çarpışma Önleme Sistemi

Bu sistem seni ve yol durumunu sürekli gözlemler. Yolunun üzerinde herhangi bir yayaya, araca veya nesneye çarpma riski tespit ederse, seni sesli ve görsel olarak uyarır. Eğer bu uyarıya cevap verilmezse, araç otomatik olarak sert fren yapar ve yavaşlar.

Nissan Juke Akıllı çarpışma önleme sistemi

BAĞLANTILI

Dünyaya kolayca bağlan

Nissan Akıllı Teknolojisi ile dünya hep elinin altında olacak. Favori çalma listelerin, uygulamaların, yol tarifleri ve çok daha fazlasına kolayca erişerek, istediğin gibi sürüş deneyimini tasarlayabilirsin.

1/2 Kablosuz Apple CarPlay® ve Android Auto™

Kablosuz Apple CarPlay® veya Android Auto™ ile yeni Nissan Juke'unuza akıllı telefonunuzu bağlayarak, yol tarifi alabilir, birini arayabilir, istediğiniz müziği dinleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Nissan Juke ön konsol ve NissanConnect ekranı

1/2 Bose® Personal® Plus ses sistemi

Nissan Juke Bose® Personal® Plus ses sistemi

1/2 Kablosuz Cep Telefonu Şarj Özelliği

Nissan Juke Kablosuz Cep Telefonu Şarj Özelliği 
With many flexible finance options available, you could experience the Nissan Juke for less than you think

Latest Juke offers

AKSESUARLAR

Aksesuar seçimlerinle göz kamaştır!

Yeni Nissan Juke ile gerçekten özgün bir görünüm yaratıp, kendi tarzını yansıtabilirsin. Aksesuar seçimlerini tamamladığında, ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyan ve senin tarzını yansıtan heyecan verici bir araca sahip olacaksın.

1/2 - Ayna Kapağı – Karbon Siyah

Yeni Juke’unu mükemmel şekilde tamamlayacak olan karbon siyahı ayna kapakları ile yan aynalarına şık bir görünüm katın.

Nissan Juke Mirror Cap Carbon Black

1/2 - Bagaj Giriş Koruması

Dayanıklılık sağlamak için yüksek kaliteli alüminyum bagaj giriş koruması. Bagaj giriş noktasında tamponu çizilmelere karşı korumak için tasarlanmıştır.

Nissan Juke Trunk entry guard

Yeni Nissan Juke’un WLTP birleşik CO2 salımı 138-141 gr/km, yakıt tüketimi 6,1-6,2/100km aralığındadır. Yakıt tüketimleri 715/2007/EC’ye göre belirlenmiştir. 

ProPILOT Assist sınırlı sayıda araçta ve sadece Otomatik Şanzımanlarda mevcuttur. ProPILOT Assist bir Gelişmiş Sürücü Destek teknolojisidir ancak çarpışmaları önleyemez. ProPILOT Assist sadece otoyollarda (Bariyerlerle ayrılmış yol) Gözler Yolda / Eller Direksiyonda sürüş için tasarlanmıştır. Sürüş sırasında dikkatli olmak, aracı güvenli bir şekilde, yol koşullarına göre, hız sınırlarına uygun bir hızda ve her zaman aracın kontrolünde olarak kullanmak sürücünün sorumluluğundadır.

Sürüş sırasında sadece sürücü destek teknolojilerine güvenerek hareket etmemelisiniz. Bazı özellikler her koşulda ve durumda çalışmayabilir. Hız ve diğer sınırlamalar geçerlidir. Nissan Technologies ile ilgili hüküm ve koşullar için lütfen Nissan bayinize veya www.Nissan.com.tr'ye danışın.

Gösterilen aksesuarlar yalnızca belirli donanım seviyelerinde standart ve/veya seçenek olarak sunulmaktadır. Ek ücretler uygulanabilir. Görsellerde orijinal aksesuarlarla donatılmış Juke N-sport ve N-design modeller gösterilmektedir.

Nissan Select Aksesuarları Nissan'ın onaylı ortakları tarafından sağlanır. Bir yıl minimum garanti süresi boyunca sunulan şartlar altında, garantiye sahiptirler. Daha fazla bilgi için lütfen Nissan bayiniz iletişime geçiniz. Aksesuarlar ve müşteri tarafından eklenen herhangi bir donanım, aracın belirtilen menzilini etkileyebilir. Nissan Orijinal Aksesuarları, aracınızı teslim almadan önce veya yeni araç garanti süresi boyunca, Nissan bayileri veya Nissan yetkili servisleri tarafından takıldığında, 3 yıl veya 100.000 kilometre (hangisi önce gelirse) yeni araç garanti kapsamındadır. Yeni aracın garanti süresi dışında veya üçüncü taraf ya da müşteri tarafından takılan orijinal aksesuarlar, yalnızca 12 ay/sınırsız kilometre Nissan Orijinal Parça ve Aksesuar Garantisi kapsamındadır. Görseller ve açıklamalar temsilidir. Bazı görseller Türkiye pazarında sunulmayan araçlara ait olabilir ve belirli bir modeli, donanım seviyesini veya teklifi temsil etmeyebilirler. Gösterilen özellikler mevcut olmayabilir veya standart olarak sunulmayabilir veya ilave ücretli bir seçenek olarak sunuluyor olabilir.