Carbook Operasyonel Filo Kiralama Hizmeti

Filo Kiralama

Carbook Operasyonel Filo Kiralama Nissan Otomotiv A.Ş'nin özellikle küçük ve orta ölçekli firmalar için geliştirdiği, Nissan markalı binek araçları satın almak yerine uzun süreli olarak uygun koşullarda kiralama imkanı veren bir hizmettir.

Bu hizmet Nissan Otomotiv A.Ş.'nin müşteri odaklı yaklaşımı, üstün hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile dünyanın en büyük filo kiralama şirketi LeasePlan’in 50 yılı aşkın tecrübesinin birleşimiyle sunulmaktadır. 

Carbook operasyonel kiralama ile araç sahibi olmanın tüm avantajlarının yanısıra, kiralama hizmetinin sunduğu ilave avantajlara da sahip olmak mümkün olmaktadır.

Carbook Operasyonel Filo Kiralama Hizmetinin Avantajları

Carbook filo kiralama hizmeti sayesinde asıl işinize odaklanırken, araç alımı için kredi kaynağı yaratmaya; sigorta, bakım, vergiler vb. maliyetleri takip etmeye ve filo yönetimi için zaman ayırmaya; aracı 2. elde satarken doğabilecek riskler için endişelenmeye gerek duymazsınız.

İhtiyacınız tek bir araç olsa da tüm Türkiye’de aynı kaliteli hizmet anlayışı ile operasyonel kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Filo kiralama hizmeti ile sağlayacağınız avantajlar;

  • Finansal Avantaj
  • Operasyonel Avantajlar
  • Risk Yönetimi

Finansal Avantajlar

Araçları satın almak yerine kiralayarak işletme sermayenizi kendi işiniz ile ilgili yatırımlarda kullanırsınız..

Aylık kira bedelleri gider olarak yazabilir ve KDV’nin tamamını da vergi indirimi olarak göstererek, vergi avantajı sağlarsınız..

Giderleriniz sabit ve düzenli olduğundan, bütçeleme kolaylığı yaşarsınız..

Operasyonel Avantajlar

Kiralanan aracın sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi, Nissan tarafından takip edildiğinden zaman tasarrufu sağlarsınız..

Aracın periyodik bakımları, Nissan tarafından yetkili servislerde yapıldığından maliyet tasarrufu sağlarsınız..

Filo takibi Nissan tarafından yapıldığından maliyet, zaman ve personel tasarrufu sağlarsınız..

Sadece ana faaliyet alanınıza odaklandığınızdan iş veriminizi artırırsınız..

Hasar anında ikame araç desteğinden yararlanırsınız..

Risk Yönetimi

Kira süreci sonunda teslim edilen ikinci el araçlarda oluşabilecek tüm riskler Nissan tarafından üstlenildiğinden dönem sonunda risk yaşamazsınız..