Düşünebilen, iletişim kurabilen, öğrenebilen, ileriyi görebilen, şarj edebilen ve bunların hepsini sizin yol arkadaşınız olarak yapabilen otomobiller. Bünyesinde birçok ileri teknolojiyi barındıran Nissan Intelligent Mobility, kendinizi güvende hissetmenizi, yeni deneyimler yaşamanızı, etrafınızdaki dünya ve diğer kişiler ile bağlantı kurmanızı sağlayan bambaşka bir sürüş deneyimi yaratır. Sürüşün geleceği artık çok yakında. Ve bu oldukça heyecan verici bir durum.

Nissan Intelligent Mobility tanıtım videosu
Nissan Intelligent Mobility logo
TK

AKILLI SÜRÜŞ

Daha Güvende Hissedin

AKILLI GÜÇ

Daha Güçlü Hissedin

AKILLI ENTEGRASYON

Daha Bağlantıda Hissedin

Daha fazlasını görmenize ve algılamanıza yardımcı olmanın yanı sıra, ihtiyacınız olduğunda size destek veren sürücü asistanı teknolojisi ile Akıllı Sürüş artık başlıyor.

Her seferinde heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşamak ister miydiniz? Sıfır emisyonlu bir araçla artık bu mümkün. Anında hızlanma özelliği ve tek pedal sürüş keyfi ile benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Mevcut haliyle, bir Nissan otomobilden akıllı telefon bağlantısı yapmak mümkündür. Bir sonraki adım, bir ekosistem içinde birbirleri ile bağlantı kurarak güvenliğin ve trafik akışının iyileşmesini sağlayan akıllı otomobillerdir.