NISSAN Servis Taahhüdümüz

Ekolojik Ayak İzinin Azaltılması

Nissan olarak yeni teknolojiler, yenilenebilir enerji kaynakları ve geri dönüştürülebilir paketleme materyalleri ile karbon nötr hedefimize doğru ilerliyoruz. Kullanıcı kılavuz ve kitapçıklarının tamamen dijitalleşmesi bu adımlarımızdan sadece biri.

 

dealer-waste-recycling-programs 

dealer-waste-recycling-programs 

dealer-waste-recycling-programs 

Bayi Atık Dönüşümü Programları

Bayi ağımız ile tehlikeli atıkların çevreye etkisini azaltmak için yetkilendirilmiş kurumlarla tam işbirliği ile çalışıyor ve başta atık yağlar ve ömrünü tamamlamış aküler olmak üzere tüm tehlikeli atıkların bertaraf edilmesi için sorumluluk alıyoruz. Ayrıca diğer geri dönüştürülebilir atıkların da ekonomiye yeniden kazandırılması için ortak programlar yürütüyoruz.

Bir Sonraki Adım

YASAL UYARILAR

1- Mobilite çözümleri kapsam ve koşulları hakkında daha fazla bilgi için bayiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

2- Nissan Yol Yardımı kapsam ve koşulları için tıklayınız.

3- Online randevu talebiniz üzerine yetkili servisimiz sizinle iletişime geçecek ve randevu planlamanızı yapacaktır.

4- Orijinal yedek parça güvencesinde Araç Garanti Kitapçığı’nda belirtilen istisnalar geçerlidir. Detaylar için bayiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

5- NISKASKO poliçesinin teminatı Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerince sağlanmaktadır. Poliçe teminatları, Niskasko genişletilmiş kasko içeriğinde yer alan hüküm ve koşullara bağlıdır. Daha fazla bilgi için bayiniz ile iletişime geçebilirsiniz.