e-POWER ile NISSAN X-Trail. Gücünü Elektrikten Alan, Aile Dostu SUV

AİLECEK DAHA FAZLA MACERA

Nissan X-Trail - e-POWER - driving shot

Güç Üniteleri

e-POWER. Şarj kablosu gerektirmeyen teknolojisiyle elektriğin eşsiz hali

Verimlilik odaklı jeneratör ünitesi ve lityum iyon batarya teknolojisinin hayat verdiği e-POWER, elektriğin gücü ile kesintisiz bir sürüş deneyimi sunmak için yaratıldı. e-POWER; şarj etmeye gerek duymadan özgürce planlanan rotalarda, sessiz ve konforlu bir yolculuğun yanı sıra anlık hızlanma tepkimesi ile keyifli bir sürüşü mümkün kılıyor. e-POWER’ın daha güçlü ve gücü daha stabil şekilde yola aktarabilen dört tekerlekten çekişli versiyonu e-4ORCE, her yol koşulunda elektrikli sürüşü mümkün kılarak geleneksel hibrit motorların ötesinde bir performans sunuyor.

Nissan X-Trail - e-POWER - driving shot

e-POWER

e-4ORCE, daha yumuşak bir sürüş için güç ve kontrol dengesi bir arada

e-POWER'dan anında, yumuşak hızlanma ve e-4ORCE dört tekerlekten çekiş sisteminin benzersiz kontrolü ile tekerlekleriniz, direksiyon başına geçmenize yardımcı olmak için değişen koşullara ve zorlu araziye uyum sağlayacak. Aile maceranızı her zamankinden daha ileriye götürme zamanı.

Dış Tasarım

Ne şıklıktan ne de maceradan ödün verin

Göz alıcı LED ön farları ve işlevsel hava girişleri ile X-Trail maceracı olduğu kadar teknolojik olduğunu da belli ediyor.

Nissan X-Trail Interior profile vue

İç tasarım ve bagaj alanı

5 veya 7 koltuk seçeneği ile X-Trail’de herkes için yer var

7 koltuklu yerleşimi, ön ve arka USB bağlantıları ile herkese bir yaşam alanı sunarken işlevsel saklama alanları da yolculuğa değer katıyor.

GÜVENLİK VE SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

Yüksek teknolojiden ilham aldı

Sürücü koltuğuna oturduğunuz andan itibaren size destek olmak için harekete geçen güvenlik sistemlerinin tadını çıkarın. Sürüş güvenliğini en üst seviyeye çıkaran Nissan teknolojilerine yakından bir göz atın.

1/2 35”E KADAR BİLGİ-EĞLENCE EKRANI

12.3” Dijital Gösterge Paneli, 12.3” Dokunmatik Multimedya Ekranı ve 10.8” Head-up Display

Nissan X-Trail HUD interior vue

1/2 AKILLI ÇEVRE GÖRÜŞ SİSTEMİ

Dar alanlara park ederken dört adet yüksek çözünürlük kameraya sahip Akıllı Çevre Görüş Sistemi, 360° görüş alanı sunarak güvenli şekilde park etmenize yardımcı olur.

Nissan X-Trail AVM

BAĞLANABİLİRLİK

Gelişmiş Bağlantı Seçenekleri

X-Trail, sahip olduğu 12,3” yüksek çözünürlüklü dokunmatik dijital ekranı ile navigasyon ve multimedya sistemlerine ulaşımı kolaylaştırıyor. Hayatınızı kolaylaştıran teknolojilere sorunsuz bağlantının tadını çıkarın.

1/2 NAVİGASYON BİLGİSİ

Yeni 12.3" yüksek çözünürlüklü dokunmatik dijital ekran sezgisel navigasyon; gelişmiş haritalar, canlı trafik bilgileri ve daha fazlasıyla yolunuzu kolayca bulmanıza yardımcı olur.

Nissan X-Trail

Nissan X-TRAIL’deki donanım paketlerini keşfedin

Nissan X-Trail'in yeni teknolojilerine yakından bir göz atın ve sizin için mükemmel versiyonu keşfedin.

1/2

Nissan X-Trail - PAckshot Tekna -

Sizin için en uygun versiyonu bulun

Farklı versiyonları karşılaştırarak size en uygun olanı bulmak için tıklayın.

1/2

Nissan X-Trail - LIFE STYLE

Yolculuğunuz burada başlıyor.

Nissan X-Trail hakkında özel içerik ve güncellemelere erken erişim elde etmek için sizi haberdar edelim.

1/2

Nissan X-Trail Beni Haberdar Edin

Sorumluluk Reddi

Nissan Türkiye site içeriğinde yer alan Nissan marka araçların her türlü fiyat, bilgi, resim, standart veya opsiyonel teknik donanım olarak kabul edilen her bir özellik, açıklama, haberler ile Yetkili Satıcıya tavsiye edilen satış fiyatlarının sadece tüketiciler nezdinde tanıtım ve bilgilendirme amaçlı beyanlar olduğu ve işbu bilgilerin web sitesinin son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgiler olduğunu, bu şekilde tezahür eden açıklamaların bir satış teklifi oluşturmadığını, site içeriğinde belirtilen bilgilerin herhangi garanti ve/veya taahhüt fiilini oluşturmadığı, bu anlama gelmeyeceğini beyan eder. Bununla birlikte, aracın renkleri, iç bölümleri ve resimleri gerçek renklerin ve/veya ürünü tam olarak yansıtmayabilir. En iyisi ürünün gerçek halini Nissan Yetkili Satıcınızda görmektir. Aksesuarlar fabrika çıkışlı olarak araçta yer almayan ve Nissan Türkiye Yetkili Satıcısı tarafından araca takılan öğeler olarak tanımlanmaktadır. Montaj ve bazı ürünlerde gerekebilecek boyama fiyata dahil değildir. Bütün aksesuarlar ve parçalarla ilgili doğru fiyatları Yetkili Satıcınızdan öğrenebilirsiniz. .