HER DETAYDA ÜSTÜN KALİTE SUNAR

Nissan Yetkili Servisleri

NISSAN Yetkili Servisi’nde müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız. Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki beş konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz hizmetlerin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz.

Aracınızın onarım, kontrol ve periyodik bakımlarını NISSAN Yetkili Servislerinde yaptırmanız için birçok sebebiniz var.

 

1. Yeni Araç Garantisi / Servis İşçilik Garantisi

Aracınızın periyodik bakımları NISSAN tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız NISSAN yeni araç garantisi altındadır. NISSAN Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilen bakımlar aynı zamanda NISSAN Yetkili Servisleri garantisi altındadır.

 

2. Orijinal NISSAN Yedek Parçaları

Orijinal NISSAN Yedek Parçaları, tasarımı ve kontrolü NISSAN tarafından yapılmış orjinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

 

3. Eğitilmiş Personel

NISSAN Yetkili Servisleri’nde görev alan yöneticiler, yetkililer ve teknisyenler NISSAN tarafından sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

 

4. Gelişmiş Servis Donanımı

Her NISSAN Yetkili Servisi aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis ekipmanlarına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin  (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III PLUS (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) NISSAN Yetkili Servisleri’nde mevcuttur. CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.

 

5. Güncel Teknik Bilgi

Güncel teknik bilgiler; tamir katalogları, teknik bültenler ve ürün bültenleri aracılığıyla tüm NISSAN Yetkili Servisleri’ne iletilmektedir. Böylece, aracınız hakkında en iyi ve en güncel bilgiye sahip profesyonel kişilerden tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.