JUKE İLERİ GİTMEYE HAZIR MISIN?

JUKE

İLERİ GİTMEYE HAZIR MISIN?

KEŞFETMEK İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN

TASARIM

BEN NISSAN JUKE

Keskin çizgiler, çarpıcı farlar, 19” alüminyum alaşımlı jantlar ve yüzen tavan hatları. Daha sessiz ve yakıt ekonomisi sağlayan bir sürüş için tasarlanmış Nissan Juke.

Nissan Juke - Tasarım Harikası

V-MOTION IZGARA VE ARKA KAVİSLİ SPOYLER

TASARIM HARİKASI

Juke, Nissan imzası niteliğindeki V-motion ızgarası ve arka kavisli spoyler tasarımı ile Crossover dizaynına yeni bir soluk getiriyor.

YARDIMCI SÜRÜŞ

YENİ NESİL JUKE İLE VADETTİKLERİMİZ

Nissan Intelligent Mobility size hareket etmenin yepyeni bir yolunu sunuyor. Nissan Juke, çevrenizdeki dünyayla daha fazla bağlantı kurarak sürüş yapmanızı sağlar.

1/2 EĞLENCELİ İÇ MEKAN TEKNOLOJİLERİ

Konfor, geniş hacim, teknoloji. Hepsini seçmek varken neden bir tanesi ile yetinelim ki? 8" Dokunmatik ekranı ile ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda. Sürücü ve ön yolcu koltuk kafalıklarına entegre Bose® Personal® Plus sistemi ile de kişiselleştirilebilir deneyimin keyfine varacaksınız.

Nissan Juke - EĞLENCELİ İÇ MEKAN TEKNOLOJİLERİ

1/2 AKILLI ÇEVRE GÖRÜŞ SİSTEMİ

Akıllı Çevre Görüş Sistemi ile her açıdan güvende olun. Bu sistem aracınızı 360° görmenize imkan tanır. Bu sayede en dar alanlar için bile park kolaylığı sağlar, konforunuzu arttırır.

Nissan Juke - AKILLI ÇEVRE GÖRÜŞ SİSTEMİ

1/2 AKILLI ÇARPIŞMA ÖNLEME SİSTEMİ

Önünüze çıkacak her türlü engele hazırlıklı olun. Yolu sürekli denetleyen Nissan Juke, herhangi bir engelle karşılaştığınızda fren yaparak olası bir çarpışmayı önler.

Nissan Juke - AKILLI ÇARPIŞMA ÖNLEME SİSTEMİ

1/2 AKILLI ŞERİT TAKİP ASİSTANI

Şeridinizden istem dışı çıktığınızda bu teknoloji, direksiyona hafif bir titreşim uygulayarak sizi uyarır ve ilgili tekerlere fren kuvveti uygulayarak yeniden konforlu bir şekilde şeridinize dönmenize yardımcı olur.

Nissan Juke - AKILLI ŞERİT TAKİP ASİSTANI
NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

GELİŞMİŞ GÜVENLİK VE SÜRÜŞ ASİSTANLARI

Gelişmiş güvenlik teknolojilerine sahip Nissan Juke, trafik işaretlerini sizin yerinize okur hatta gerektiği durumlarda sizin yerinize fren yapar. Bu sayede hem size hem de sevdiklerinize güvenli bir yolculuk sunar.

Görseller ve donanımlar Türkiye'de sunulan versiyonlardan farklılık gösterebilir.

Sorumluluk Reddi
Nissan Türkiye site içeriğinde yer alan Nissan marka araçların her türlü fiyat, bilgi, resim, standart veya opsiyonel teknik donanım olarak kabul edilen her bir özellik, açıklama, haberler ile Yetkili Satıcıya tavsiye edilen satış fiyatlarının sadece tüketiciler nezdinde tanıtım ve bilgilendirme amaçlı beyanlar olduğu ve işbu bilgilerin web sitesinin son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgiler olduğunu, bu şekilde tezahür eden açıklamaların bir satış teklifi oluşturmadığını, site içeriğinde belirtilen bilgilerin herhangi garanti ve/veya taahhüt fiilini oluşturmadığı, bu anlama gelmeyeceğini beyan eder. Bununla birlikte, aracın renkleri, iç bölümleri ve resimleri gerçek renklerin ve/veya ürünü tam olarak yansıtmayabilir. En iyisi ürünün gerçek halini Nissan Yetkili Satıcınızda görmektir. Aksesuarlar fabrika çıkışlı olarak araçta yer almayan ve Nissan Türkiye Yetkili Satıcısı tarafından araca takılan öğeler olarak tanımlanmaktadır. Montaj ve bazı ürünlerde gerekebilecek boyama fiyata dahil değildir. Bütün aksesuarlar ve parçalarla ilgili doğru fiyatları Yetkili Satıcınızdan öğrenebilirsiniz.