Yeni Nesil Crossover - Yeni Qashqai

YENİ NESİL CROSSOVER

NISSAN QASHQAI
MOTOR VE GÜÇ AKTARMA SİSTEMLERİ

Güç Üniteleri

Nissan Qashqai’nin elektrik destekli ve elektrikli güç ünitelerini keşfedin

Nissan Qashqai, elektrik destekli ve elektrikli güç aktarma organıyla birlikte önden veya dört tekerlekten çekişli ⁽¹⁾ olarak mevcuttur: Hafif Hibrit* ve e-POWER.

NISSAN QASHQAI BLACK EDITION

Black Edition

Nissan Qashqai e-Power Black Edition

Farkınızı Yansıtın

Nissan Qashqai e-POWER

e-POWER

e-POWER, şarj etmeye gerek kalmadan elektrikli sürüş keyfi sunuyor

Nissan Qashqai e-POWER, EV modu ve e-Pedal teknolojisi sayesinde daha yumuşak, daha sessiz ve hepsinden önemlisi şehir içinde %34** yakıt tasarrufu sağlayan bir sürüş deneyimi sunuyor.

Tasarım

Muhteşem Bir Evrim

Nissan, 2007’de Qashqai ile crossover sınıfını yarattı. Tüm dünyada insanlar Qashqai’nin sunduğu hatchback kompaktlığı ve SUV kullanışlılığına hayran kaldı. Nissan QASHQAI, iki yeni güç aktarma organıyla hayranlığınızı bir adım öteye taşıyacak.

Araç içi ve bagaj alanı

Araç içi ve bagaj alanı

Size Özel Alanlar Hiç Bu Kadar Kişiselleştirilebilir Olmamıştı

Özel tasarlanmış, bel destekli, ergonomik koltuklarda, uzun yolculuklarda bile rahat seyahat edin. Uzun bir gün müydü? QASHQAI'nin hem sürücü hem de yolcu için mevcut koltuk masajı özelliğiyle trafikteyken bile kolayca stresten arınabilirsiniz. Baştan sona kaliteli malzemeler ve Nappa deri koltuklarla stilinizi koruyun.

SÜRÜŞ DESTEĞİ

Odağında Güvenlik Var

Her Nissan Qashqai, trafikte sürücü ve yolcularını güvende tutmak ve size maksimum huzur vermek için tasarlanmış ve gelişmiş güvenlik teknolojileri ile donatılmıştır.

1/2 12.3" Dijital Gösterge Paneli

Qashqai'nin tamamen elektronik 12,3 inç TFT dijital gösterge paneli, navigasyon, eğlence, trafik veya araç bilgilerini görüntülemek için kişiselleştirilebilir gösterge seçenekleri sunar. Japon “Kiriko” cam sanatından ilham alan arka planıyla da aynı zamanda oldukça şık.

Nissan Qashqai 12.3 İnç Dijital Gösterge Paneli

1/2 ProPILOT Asistanı (Dur-Kalk Özellikli Akıllı Hız Sabitleme Sistemi)

Önünüzdeki araçla önceden belirlenmiş mesafeyi koruyarak, hızınızı ayarlar ve direksiyon yardımı sağlayarak şeridinizde kalmanıza yardımcı olarak yolculuklarınızı güvenli ve konforlu hale getirir.

Nissan Qashqai Akıllı Hız Sabitleme Sistemi

1/2 Sürüş Desteği & Güvenlik Teknolojileri

Sürüş sırasında kendinizden emin ve güvende hissetmenize yardımcı olmak için eksiksiz sürüş yardım teknolojileri sunar.

Nissan Qashqai Önsezili Akıllı Çarpışma Uyarı Sistemi
e-POWER: Akımın Öncüsü

e-POWER

e-POWER: Akımın Öncüsü

Nissan Qashqai e-POWER’da kontağı ilk çevirdiğiniz andan itibaren sizi heyecanlandıracak. Elektrikten güç alıp, benzinle tekrar şarj olabilen benzersiz bir elektrikli araç deneyimini keşfedin.

ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLERİ

Çevrenizdeki Dünyaya Bağlanın

Nissan bağlantı seçenekleri sayesinde dünyalar parmaklarınızın ucunda. Ayrıca sesle kontrol, gelişmiş akıllı telefon bağlantısı ve kablosuz şarj seçenekleriyle tüm cihazlarınızı rahatça bağlayabilirsiniz.

1/2 Apple Car Play & Android Auto

Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu akıllı telefonunuzu araç içi bilgi-eğlence sistemine yansıtarak, bağlanabilirliğin keyfini çıkarın.

Nissan Qashqai APPLE CAR PLAY & ANDROID AUTO

1/2 Kablosuz Apple Carplay ™ ve Kablosuz Şarj Özelliği⁴

Kabloları kaybetseniz bile şarjınız bitmesin. Qashqai, kablosuz Apple CarPlay ™ ¹ ile dağınıklığı azaltırken kablosuz şarj, uyumlu akıllı telefonunuz için mükemmel bir şarj kaynağı olacak. Ve birden fazla cihazla çalışabilen araç içi Wi-Fi5 ile herkes kolayca bağlantıda kalabilir.

Nissan Qashqai AKILLI HIZ SABİTLEME SİSTEMİ

FİYATLAR VE TEKNİK ÖZELLİKLER

Nissan Qashqai Donanımları

Nissan Qashqai, yenilikçi teknolojiler, boyutlar ve tasarımlarla yepyeni bir hafif hibrit SUV modeli sunuyor. Nissan Qashqai'nin özelliklerine göz atın ve sizin için mükemmel modeli keşfedin.

1/2 Qashqai Platinum Premium

Adaptif LED ön farları, BOSE premium ses sistemi, masaj fonksiyonlu ısıtmalı Nappa deri koltukları, 12,3” dokunmatik ekranı (navigasyon ve kablosuz Apple Carplay ™), 12,3’’ Dijital Gösterge Paneli, akıllı çevre görüş sistemi, akıllı park sistemi, elektrikli bagaj kapağı ve Pro-Pilot Asistanı (Dur-kalk özellikli Akıllı Hız Sabitleme Sistemi) ve daha fazla güvenlik özellikleriyle. Qashqai teknolojileriyle kendinizden emin hareket etmek çok kolay.

Nissan new QASHQAI PLATINUM PREMIUM

1/2 Qashqai Skypack

19" çelik alaşım jantlar, panoramik cam tavan ve hafif hibrit ile opsiyonel olarak sunulan 4x4 çekiş sistemi (arka bağımsız süspansiyon ile) ile daha cezbedici dış tasarım ve daha da keyifli yolculuklar sunar.

Nissan new QASHQAI SKYPACK

1/2 QASHQAI DESIGN PACK

Gelişmiş güvenlik özellikleri, 18” alaşımlı jantları, 8 inç dokunmatik ekranı (Android Auto™ ve Apple Carplay ™), geri görüş kamerası ve çift bölgeli otomatik klima.

QASHQAI DESIGN PACK

AKSESUARLAR

Stilinizi yansıtan aksesuarlarla hem karakterinizi gösterin hem hayatınızı kolaylaştırın

Şıklığın ötesinde. Şehir hayatı veya aile maceraları için mükemmel, şık aksesuarlardan oluşan kapsamlı setlerimizle Qashqai'nizi bir üst seviyeye taşıyın.

1/2 Dış Tasarım Elegance Paketi

Farklı krom özellikleriyle yeni bir özelleştirme seviyesi yakalayın.

DIŞ TASARIM ELEGANCE PAKETİ

1/2 Çeki Paketi

Sabit ve kolayca çıkarılabilir çekme çubuklarımızla ailenize maceralarınızda hazırlıklı olun.

Nissan Yeni Qashqai Çeki Demiri

1/2 Koruma Paketi

Qashqai'nizin hem iç mekanını korur hem de ilave konfor sunar.

Nissan Qashqai KORUMA PAKETİ

Sizin İçin En Uygun Versiyonu Bulun

Farklı versiyonları karşılaştırarak size en uygun olanını bulun.

1/2

Nissan Karşılaştırma Sayfası

Hayalinizdeki QASHQAI'yi Oluşturun

Çeşitli gövde rengi ve seçeneklerden size en uygun Qashqai'yi keşfedin. Çünkü Yeni Qashqai sıradan anları sıradışı kılmak için tasarlandı.

Nissan Qashqai Packshot Tekna+ full front

* 4x4 seçeneği sadece Hafif Hibrit ile sunulmaktadır.
** Qashqai Hafif Hibrite kıyasla

 

Sorumluluk Reddi

Nissan Türkiye site içeriğinde yer alan Nissan marka araçların her türlü fiyat, bilgi, resim, standart veya opsiyonel teknik donanım olarak kabul edilen her bir özellik, açıklama, haberler ile Yetkili Satıcıya tavsiye edilen satış fiyatlarının sadece tüketiciler nezdinde tanıtım ve bilgilendirme amaçlı beyanlar olduğu ve işbu bilgilerin web sitesinin son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgiler olduğunu, bu şekilde tezahür eden açıklamaların bir satış teklifi oluşturmadığını, site içeriğinde belirtilen bilgilerin herhangi garanti ve/veya taahhüt fiilini oluşturmadığı, bu anlama gelmeyeceğini beyan eder. Bununla birlikte, aracın renkleri, iç bölümleri ve resimleri gerçek renklerin ve/veya ürünü tam olarak yansıtmayabilir. En iyisi ürünün gerçek halini Nissan Yetkili Satıcınızda görmektir. Aksesuarlar fabrika çıkışlı olarak araçta yer almayan ve Nissan Türkiye Yetkili Satıcısı tarafından araca takılan öğeler olarak tanımlanmaktadır. Montaj ve bazı ürünlerde gerekebilecek boyama fiyata dahil değildir. Bütün aksesuarlar ve parçalarla ilgili doğru fiyatları Yetkili Satıcınızdan öğrenebilirsiniz.