Nissan Note'A e-POWER NISMO logosu koyulurken

NISMO, Nissan’ın yarış bölümü olan NISsan MOtorsports'un kısaltmasıdır. NISMO ayrıca, sektördeki en tutkulu kişiler tarafından hazırlanmış ve tasarlanmış özel Nissan araçlarında da göreceğiniz bir rozettir. Aerodinamik stil, spor ayarlı yol tutuşu ve pistten ilham alan iç mekanlar ile bu NISMO yol arabaları, motor sporlarında öğrendiğimiz her şeyin somut örneğidir - günlük sürüşünüzü benzersiz bir heyecan seviyesine enjekte eder.

NISMO rozetinin ardındaki anlam nedir? Öğrenmek için bu videoları izleyin.

TK

İNSAN MÜHENDİSLİĞİ

Test sürüşüne gelin ve efsanevi NISMO sürücülerinin ve mühendislerinin yolda en heyecan verici otomobilleri yaratmak için performansın her ayrıntısını nasıl oluşturduklarını görün. Çünkü NISMO, özünde neşenin bir sayı, grafik veya bilgisayar programında bulunmadığına inanıyor, insan dokunuşu gerektiriyor.

Nissan Teknik Meister Hiroyoshi Kato
1:34 Nissan NISMO Engineering & Tuning
TK

EL YAPIMI TUTKU

Bir ham şasiden amaca uygun bir sürüş makinesine giden yolculuğunda bir Nissan NOTE NISMO'yu takip edin. Bugünün tüm modern teknolojisiyle, bir NISMO'nun çoğunun el yapımı olması şaşırtıcı olabilir. Ancak, hassasiyet, performans ve kalite tutkusunun her araçta olmasını sağlamanın tek yolu budur.

Nissan Note e-POWER NISMO gövde paneli uygulanırken
1:19 Inside Nissan NISMO Oppama Factory
TK

GT-R NISMO ile 360 Derece Deneyim

GT-R NISMO'da sürükleyici 360 derecelik heyecan yolculuğuna çıkın. Direksiyon başında, efsanevi Nissan sürücüsü ve NISMO Technical Meister, Hiroyoshi Kato. Kemerlerinizi bağlayın - hayatınızın sürüşü içindesiniz!

Nissan GT-R NISMO 360 deneyim
1:33 Nissan NISMO 360 Degree Race Car Video - Hiroyoshi Kato
TK

NISMO İLE İLGİLİ DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

KÖPRÜDE Nissan JUKE NISMO

NISMO: NISSAN TASARIM VE MÜHENDİSLİĞİNİ BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIYOR

NISMO ARABALARINI KEŞFEDİN

Nissan GT-R NISMO

NISSAN GT-R NISMO

Hükmetmek için tasarlandı

Nissan 370Z coupe NISMO

Nissan 370 Coupe NISMO

İkon, ilhamla buluşuyor