Yardım Ve Güvenlik Teknolojileri

NISSAN QASHQAI: SUV GÜVENLİĞİ

Her sürüşü daha akıllı, daha kolay hale getiren ve yardıma ihtiyacınız olduğunda devreye girmek üzere tasarlanmış teknolojiler.

Nissan QQ Propilote propilot illustration

Bilgi güçtür

GELİŞMİŞ SÜRÜŞ EKRANI

12.3” Dijital Gösterge Paneli

Qashqai'nin tamamen elektronik 12,3 inç TFT çoklu bilgi ekranı dijital gösterge paneli, navigasyon, eğlence, trafik veya araç bilgilerini görüntülemek için uyarlanabilir ve kişiselleştirilebilir gösterge seçenekleri sunar.  Japon “Kiriko” cam sanatından ilham alan arka planıyla da aynı zamanda oldukça şık.

Sorumluluk Reddi

Nissan Türkiye site içeriğinde yer alan Nissan marka araçların her türlü fiyat, bilgi, resim, standart veya opsiyonel teknik donanım olarak kabul edilen her bir özellik, açıklama, haberler ile Yetkili Satıcıya tavsiye edilen satış fiyatlarının sadece tüketiciler nezdinde tanıtım ve bilgilendirme amaçlı beyanlar olduğu ve işbu bilgilerin web sitesinin son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgiler olduğunu, bu şekilde tezahür eden açıklamaların bir satış teklifi oluşturmadığını, site içeriğinde belirtilen bilgilerin herhangi garanti ve/veya taahhüt fiilini oluşturmadığı, bu anlama gelmeyeceğini beyan eder. Bununla birlikte, aracın renkleri, iç bölümleri ve resimleri gerçek renklerin ve/veya ürünü tam olarak yansıtmayabilir. En iyisi ürünün gerçek halini Nissan Yetkili Satıcınızda görmektir. Aksesuarlar fabrika çıkışlı olarak araçta yer almayan ve Nissan Türkiye Yetkili Satıcısı tarafından araca takılan öğeler olarak tanımlanmaktadır. Montaj ve bazı ürünlerde gerekebilecek boyama fiyata dahil değildir. Bütün aksesuarlar ve parçalarla ilgili doğru fiyatları Yetkili Satıcınızdan öğrenebilirsiniz.